PAJISJET E NDARJES SË AJRIT

NE OFROJMË PAJISJE ME CILESI TË LARTË

PËR NE

NA BESONI, NA ZGJIDHNI

  • factory8

Përshkrim i shkurtër:

Hangzhou OuRui Air Separation Equipment Co., Ltd. ndodhet në bregun e bukur të lumit Fuchun, vendlindja e Sun Quan, perandorit të Wu Lindore, e vendosur në periferi të zonës së re të Hangzhou Tonglu Jiangnan, midis Liqenit Perëndimor Hangzhou dhe pamjes kombëtare. spote Qiandao Lake, Yaolin Fairyland, Hangzhou New Expressway dalja Fengchuan është vetëm 1.5 kilometra larg nga kompania, trafiku është shumë i përshtatshëm.

LAJMET E FUNDIT

Merrni pjesë në aktivitetet e ekspozitës

Lini Mesazhin Tuaj